دسته
لينك ها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3547
تعداد نوشته ها : 31
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

تمام بي قراري هايم را مژده وصل تو آرام مي كند و همه روياهايم لبريز مي شود از طراوت باران هايي كه آسمان رحمت و محبت تو مي آيند.
پس شتابان بايد در مسير هدايت تو قرار گيرم و نمازي عاري از كينه و ريا برپا دارم و با يقين به آمرزش تو سجاده بگسترانم اميد كه پذيرا باشي

دسته ها : پروردگار
يکشنبه دهم 2 1391 18:3

نشاط و شادمانيم را تنها در جهت عبادت به آفريدگان تو مي خواهم و آرزو دارم ميل و رغبتم را فقط در جذب رضايت تو و رسيدن به آنچه سبب پاداشي نيكو به صالحان در گاهت مي شود،هدايت كنم.
پس عنايتي فرما و مرا بدان منزلت و درجه اي برسان كه شايسته راستگويان توست.

دسته ها : پروردگار
يکشنبه دهم 2 1391 18:3

در بارگاه كبريايي ات،دستان خالي ام را به سويت پرواز مي دهم تا ذرات وجودم را از مغفرت و بصيرت خويش سرشار گرداني و مرا در لحظه هاي بي پناهي و ندامت به خود وامگذاري و به كرامت و عزت دلجويانت هدايت فرمايي و چه بشارتي بالاتر از وعده ديدار و آمرزش تو.

دسته ها : پروردگار
يکشنبه دهم 2 1391 18:2

عطر بهشت در لحظه هاي سپيده دمانت جاري است آنگاه كه با بانگ موذن و نجواي صميمانه سجاده گذارانت در هم مي آميزد و محبانت تو را سزاورتر از هميشه مي خوانند و به ياري مي طلبند.
پس چه زيبا ست كه هر بامداد با نسيم ياد تو،طراوتي تازه به جان خسته مان دهيم و رزق آسماني ات را آرزو كنيم.

دسته ها : پروردگار
يکشنبه دهم 2 1391 18:1

مي خوام دوباره در خويش پيدا شوم و بار دگر با لحظه هاي بهشتي راز و نياز تازگي و طراوت يابم و رها تر از شكوفه هاي عاشق بهار،با نسيم خوش صبحگاه همراه شوم و همه هستي و وجودم را به اسماء مقدس و متبرك تو بسپارم تا مرا از تراويدن شايسته لبريز كني.

دسته ها : پروردگار
يکشنبه دهم 2 1391 17:58

آنگاه كه وضوي عشق مي گيريم و با آهنگ نيايش بهار به سمت قبله حضور تو سجاده آدينه مي گسترانيم، اميد بسيار داريم كه تكبير موذن از گلدسته ها آمدن ((مهدي موعودت)) را مژده دهد و نيكو و امين بدارد فراق سال هاي دوري و فاصله را و ما دوباره با ظهور سبزش مثل نيلوفران راز از خود بروييم.

دسته ها : پروردگار
شنبه نهم 2 1391 16:24

در اين بهار زيباست چشمانم را به باراني متبرك كن كه تمام غفلت هايم را پاك گرداند و دلم را به صبري آراسته كن كه شايسته شكيبايان مهرجويت باشد و تمام هستي ام به تپش نگاهت بياراي آنگونه كه هر لحظه تو را حس و باور كنم و وجودم برارنده هم نشيني با آفتاب نشينان كويت شود.

دسته ها : پروردگار
شنبه نهم 2 1391 16:24

در اعجاز بهارت،اي نازنين،نگاههاي مست و دل هاي عاشق بسيار مي بينم كه با تسبيح و ثناي تو آسماني مي شوند و به اميد رحمت تو سجاده اي به وسعت دشت هاي شقايق و بابونه مي گسترانند و تو را به بزرگي و شكوهت نماز مي گذارند و من اين بهار عهد كردم شيدايي شيوه كنم و صاحبدلي بر مي گزينيم.

دسته ها : پروردگار
شنبه نهم 2 1391 16:23

مي خواهم چراغي در دل از ياد تو برافرازم تا انگاه كه آينه اي در برابر خويش مي گيرم از خود ابديتي بسازم كه تنها تو را مي خواند و از تو ياري مي جويد اينگونه در همه جا و هر زمان تو را مي بينم و رضاي تو را مي طلبم و بيزاري از آنچه كه مورد خشم توست وجودم را فرا مي گيرد و به آرامشي مي رسم كه به حقيقت جويانت ارزاني داشته اي.اميد كه ياريم فرمايي.

دسته ها : پروردگار
شنبه نهم 2 1391 16:22

در ميان سجده ها و نيايش هاي گم شدن و به باور و يقين((سبحان الله)) رسيدن دلي مي خواهد آسماني و دريايي كه هم وسعتش و هم ژرفايش به نگاه مهربان تو رسد پس در حريم نماز و سجده هاي عاشقانه، تو را با تمام وجود مي خوانيم و بي صدا و آرام با تبسم هايي كه شايسته توست اوج مي گيريم.

دسته ها : پروردگار
شنبه نهم 2 1391 16:21
X