دسته
لينك ها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3546
تعداد نوشته ها : 31
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

به گام هايمان بياموز كه تنها مسير رسيدن به ايمان و رستگاري تو را بپيمايم و قله هاي رفيع زندگي را به همت و ياري تو فتح كنيم و اشتياق جاري شدن در لحظه هاي روشن و سبز فرداها را نصيبمان فرما تا همواره آرامش و سپيدي روزهاي اميد و شادي را نظاره گر باشيم.

دسته ها :
جمعه هشتم 2 1391 12:38

باران به خود مي بالد كه بوسه مي زند بر گام آموزگاران جان و انديشه و آفتاب مهربان تر مي تابد با وجود مداد رنگي هايي كه نور را بر دفتران سپيد نقاشي مي كنند.

پس پاس بدار آن تخته سياه كهنه و قديمي و عاشق هر سال بر قلبش حك مي شود.

 

دسته ها :
جمعه هشتم 2 1391 12:38

بوسه گاه فرشتگان توست آن دستان خستگي ناپذير،نان آوران سفرهاي عشق و ايمان و بي نيازي پس چه زيباست دستاري بسازيم از گلبرگ گل هاي سرخ تا پاك كنيم عرق همت را از جبين با عزت جهادگران معاش كه همواره زمزمه((هوالرزاق)) بر زبانشان جاري دارند.

دسته ها :
جمعه هشتم 2 1391 12:37

آنچنان راه هدايت به ما بنما كه همه جا تنها تو را ببينيم و تنها شكر تو را گوييم و عاجزانه از تو مي خواهيم كه حقيقت محبت،دوستي و عشق قلب ها را برجان و ديده مان آشكار نمايي تا مبادا سپاسگزار نامحرمان روزگار باشم.

پس عنايتي فرما و بيداري دل عطانما.

 

دسته ها :
جمعه هشتم 2 1391 12:36

آنجا كه راهي نيست تو راه گشا باش،آنجا كه صبري نيست تو شكيبايي عطا فرما و آنجايي كه بي قراري و منتظريم،وعده ديدار،را تو مهيا گردان،سوگند كه اين بار آفتاب نگاهت را آنچنان در آغوش مي كشم تا دوباره روئيدن و سبز شدنم را نظاره گر باشي و آرامش جاودانه را برايم نمايان سازي.

دسته ها :
جمعه هشتم 2 1391 12:28
X